WEDSTRIJDSCHEMA SOFTBAL

WIJ ZIJN NOG OP ZOEK NAAR ENTHOUSIASTE MANNEN EN VROUWEN  OM ONZE SOFTBALTEAMS TE VERSTERKEN.

 WIJ SPELEN VOOR DE WINST, MAAR VOORNAMELIJK VOOR DE GEZELLIGHEID,  DUS ERVARING IS NIET NOODZAKELIJK.

HET SEIZOEN IS ALWEER BEGONNEN. INTRESSE? STUUR EEN MAIL NAAR:  moniekje1@ hotmail.com of hillebrinkph@live.nl


KNBSB-logo
 HEREN 1 & 2
KNBSB-logoDAMES 1

Klik op één van de logo’s hierboven, voor de actuele stand en (“winnende”) uitslagen


 WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN SOFTBAL HEREN 1

vrijdag 7 april 15 5 United-Davo HS1 United-Davo HS2
dinsdag 11 april 0 12 Badhoevedorp HS2 United-Davo HS1
vrijdag 21 april 21 18 United-Davo HS1 Cromtigers HS1
maandag 8 mei 5 18 Urbanus HS1 United-Davo HS1
vrijdag 12 mei 17 9 United-Davo HS1 Quick A’dam HS3
donderdag 18 mei 10 20 Bloemendaal HS1 United-Davo HS1
vrijdag 26 mei 8 22 Spaarnwoude HS2 United-Davo HS1
dinssdag 13 juni 4 23 Schoten HS2 United-Davo HS1
vrijdag 16 juni 17 5 United-Davo HS1 Badhoevedorp HS2
vrijdag 23 juni 13 14 United-Davo HS2 United-Davo HS1
woensdag 28 juni 14 14 United-Davo HS1 Double Stars HS1
vrijdag 7 juli 7 7 Cromtigers HS1 United-Davo HS1
vrijdag 14 juli 17 7 United-Davo HS1 Urbanus HS1
vrijdag 25 augustus 15 3 United-Davo HS1 Bloemendaal HS1
vrijdag 1 september 13 0 United-Davo HS1 Spaarnwoude HS2
11559 Double Start HS1 United-Davo HS1
vrijdag 15  sept. 10 6 United-Davo HS1 Schoten HS2
vrijdag 22 sept. 4 16 Quick A’dam HS3 United-Davo HS1

WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN SOFTBAL HEREN 2

vrijdag 7 april 15 5 United-Davo HS1 United-Davo HS2
donderdag 13 april 18 3 United Davo HS2 Spaarnwoude HS2
vrijdag 21 april 16 12 Double Stars HS1 UnitedDavo HS2
vrijdag 28 april 7 13 United HS2 Schoten HS2
donderdag 11 mei 19 7 United-Davo HS2 Bloemendaal HS1
dinsdag 23 mei 9 2 Badhoevedorp HS2 United-Davo HS2
vrijdag 26 mei 14 4 United-Davo HS2 Cromtigers HS1
vrijdag 2 juni 14 20 Urbanus HS1 United-Davo HS2
vrijdag 9 juni 41 1 United-Davo HS2 Quick A’dam HS3
vrijdag 23 juni 13 14 United-Davo HS2 United-Davo HS1
vrijdag 30 juni 12 21 Spaarnwoude HS2 United-Davo HS2
dinsdag 18 juli 15 20 Schoten HS2 United-Davo HS2
donderdag 20 juli 28 16 United-Davo HS2 Double Stars HS1
donderdag 27 juli 8 23 Bloemendaal HS1 United-Davo HS2
donderdag 24 aug. 20 5 United-Davo HS2 Badhoevedorp HS2
 Vrijdag 29 sept.  19.00 11673 United-Davo HS12 Urbanus HS1
vrijdag 15 sept. 13 13 Quick A’dam HS3 United-Davo HS2
vrijdag 22 sept. 15 5 Cromtigers HS1 United-Davo HS2

 


WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN SOFTBAL DAMES 1

woensdag 12 april 18 6 A” dam Pirates DS5 United-Davo DS1
dinsdag 18 april 5 12 United-Davo DS1 BSM DS1
maandag 24 april 10 12 Thamen DS3 United-Davo DS1
dinsdag 9 mei 18 9 United-Davo DS1 A’dam Pirates DS5
maandag 15 mei 14 4 BSM DS1 United-Davo DS1
dinsdag 23 mei 16 6 United-Davo DS1 Thamen DS 3
woensdag 31 mei 17 16 A’dam Pirates DS5 United-Davo DS1
maandag 12 juni 15 5 Thamen DS3 United-Davo DS1
dinsdag 27 juni 16 14 United-Davo DS1 A’dam Pirates DS5
dinsdag 11 juli 14 23 United-Davo DS1 Thamen DS3
woensdag 19 juli 16 17 A’dam PiratesDS5 United-Davo DS1
 Maandag 28 aug. 12 8 Thamen DS3 United-Davo DS1
 dinsdag 5 sept. 7 6 United-Davo DS1 A’dam Pirates DS5
 donderdag 7 sept. 11 11 United-Davo DS1 BSM DS1
9899 BSM DS1 United-Davo DS1
9887 BSM DS1 United-Davo DS1
dinsdag 19 sept. 11 0 United-Davo DS1 Thamen DS3
dinsdag 26 sept. 5 6 United-Davo DS1 BSM DS1